Ogłoszenia 25.01.2015

III niedziela zwykła – 25.01.2015 r.

Dziś o godz. 12.30 poświęcimy nowy krzyż u P. Klejna przy ul. Klubowej

(II ołtarz procesji Bożego Ciała)

Kolędę dzisiaj na ul. Klubowej od nr 1 rozpoczniemy o 13.30.

1. W tym tygodniu do piątku włącznie ze względu na trwający remont zakrystii ranne Msze św. w Lini będą o 7.00. Ponadto we wtorek nie będzie Mszy św. wieczornej o 18.00.

2. W środę dodatkowa Msza św. w Niepoczołowicach o godz. 19.00. W sobotę Msze św. w Lini o 8.30 i 18.00.

3. Kolędy – w zakładce INNE /OGŁOSZENIA INNE/ We wtorek kolędę rozpoczniemy o godz. 16.00.

4. Kto nie mógł przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, a chce prosić o błogosławieństwo, może się umówić indywidualnie z kapłanem w ciągu nadchodzącego tygodnia.

5. Przypominamy, że 2 lutego wieczorem /w poniedziałek/, w łączności ze Mszą św. o 18.00 będzie spotkanie dla przygotowujących się do I Komunii św. i poświęcenie świec, o które rodzice starają się we własnym zakresie.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Pielgrzyma”.

7. Zespół Charytatywny zaprasza dnia 31 lutego 2015 na Bal Charytatywny, który odbędzie się Sali GDK. Dochód z zabawy przeznaczony jest na pomoc najbardziej potrzebującym w naszej parafii. Sam koszt udziału w zabawie jest już wsparciem inicjatywy. Zapraszamy!