Ogłoszenia 5.04.2015

NIEDZIELA WIELKANOCNA – 5.04.2015 r.

ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE

Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

oraz błogosławieństwa Bożego – życzą duszpasterze

1. Podziękowania: Ks. Tadeuszowi… Panu Organiście, Scholii „Boże Łapki”, Ministrantom, Lektorom, Chórowi, Strażakom!, Orkiestrze, harcerzom, wszystkim Parafianom za poczynione przygotowania do tych świąt w naszej świątyni, w obejściu, na cmentarzu, w kościołach filialnych za wspólne przeżywanie Wielkiego Tygodnia, za wszelkie posługi, zaangażowanie, poświęcenie swojego czasu, środków, sił i umiejętności, za dane świadectwo wiary oraz zrozumienie i oddanie Kościołowi składamy serdeczne Bóg zapłać! Niech Bóg za wszelkie dobro pomnaża wasze lata w zdrowiu, darzy obfitością łaski i serca napełnia swoim pokojem.

2. Kto przystąpił w czasie (tej) Mszy św. rezurekcyjnej do Komunii św. może ponownie przyjąć Pana Jezusa we Mszy św. w ciągu dnia. Kandydaci do bierzmowania i dzieci I – komunijne nie otrzymują podpisów w Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny.

3. Dzisiaj jeszcze Msze św. będą o godz. 8.00, następnie o 9.30 w Lini i w Kętrzynie oraz o 11.00 w Lini i Niepoczołowicach.

4. W Poniedziałek Wielkanocny czyli w Drugie Święto Msze św. będą jak w niedziele – ale z Mszą św. popołudniową wyjątkowo o 14.00. Jutro będzie zbierana kolekta na potrzeby KUL.

5. We wtorek Msze św. w Linii będą o 17.00 i 18.00, w środę o 7.00 i 18.00, a w sobotę ranna Msza św. będzie wyjątkowo o 8.00.

6. Za tydzień w niedzielę o 12.30 zapraszamy do Kętrzyna Parafian i Gości na odpust Miłosierdzia Bożego. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Tomasz Zimny – proboszcz z Łebuni. Pozostałe Msze św. będą w Lini o 8.00 – z procesją wielkanocną, i o 11.00 z Różańcem Róż . W Niepoczołowicach Msza św. będzie o 9.30.

7. Za tydzień będzie zbierana kolekta na inwestycje parafialne.

8. Za tydzień w związku z Niedzielą Miłosierdzia będą zbierane ofiary do puszek na cele dobroczynne.

9. Przed tygodniem na kwiaty do Grobu Pańskiego zebraliśmy 985,- zł. Bóg zapłać!

„Gminny Dom Kultury w Lini, GS LZS w Lini i Stowarzyszenie „Bądźmy Razem” serdecznie zapraszają na Wojewódzkie Międzyszkolne Rozgrywki Sportowe LZS”, które odbędą się 12.04.2015 r. na stadionie gminnym w Lini. Początek godz. 13.00. szczegóły na plakatach.”