Ogłoszenia 12.04.2015

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

II niedziela Wielkanocy

12.04.2015 r.

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w kościele w Polsce IV Tydzień miłosierdzia. Z tej okazji zbieramy dzisiaj ofiary do puszek na cele dobroczynne.

2. W dniu dzisiejszym o 12.30 zapraszamy do Kętrzyna – Parafian i Gości na odpust Miłosierdzia Bożego. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Tomasz Zimny – proboszcz z Łebunii.

3. W poniedziałek Msze św. będą rano o 7.00 i wieczorem o 17.00 i 18.00.

4. W czwartek będzie dodatkowa Msza św. o 17.00. Po wieczornej Mszy św. o 18.00 odbędzie się spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

5. W przyszłą niedzielą procesja wielkanocna będzie przed Mszą św. o 11.00. Po tej Mszy św. w salce przy wejściu do kościoła odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św..

6. W przyszłą niedzielę na 16.00 zapraszamy na wielkanocny koncert scholii „Boże Łapki”. Będzie do nabycia płyta z poprzednich koncertów w cenie 20 zł.

7.  Jest do odebrania i nabycia nowy „Pielgrzym”.

8.  Najbliższy termin chrztu św. ogłaszamy na niedzielę 26 kwietnia. Dzieci do sakramentu prosimy zgłaszać w tym tygodniu do czwartku.

9.  Zapowiedzi:

Marian Milewczyk     kawaler           Linia

Emilia Doering           panna              Luzino (I)

• Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej 15-28 II 2016 (zgłoszenia do 20 IV – koszt 3600 zł – 600 zł wpłaty do końca czerwca).

• Stowarzyszenie Kościoła Katolickiego „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” , które pomaga wspólnotom Kościoła misyjnego, ofiarom wojen, prześladowań i kataklizmów w porozumieniu z księżmi biskupami w diecezjach całego kraju organizuje akcję zbierania zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Aby budować kolejne studnie, szkoły i szpitale potrzebne są środki materialne, które można pozyskać dbając o ekologię. Taka akcja w naszej parafii odbędzie się 20 kwietnia od 10.00 do godz. 14.00. Niepotrzebne sprzęty prosimy przynosić do garażu na parkingu przy poczcie, a większe przedmioty można ustawiać obok garażu.