Ogłoszenia 26.04.2015

IV niedziela Wielkanocna – 26.04.2015 r.

Niedziela Dobrego Pasterza

26 IV – 2 V: – Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele

1. W poniedziałek Msze św. w Lini będą o 7.00 i o 18.00.

2. W środę przeżywać będziemy liturgiczne święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy, Patronki Europy (od 1999r.). Jest to również dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej. Msze św. w środę będą o 7.00. 17.00 i 18.00

3. W czwartek będzie dodatkowa Msza św. w Lini o godz. 17.00.

4. Od piątku rozpoczniemy nowy miesiąc. Nabożeństwa majowe w Lini odprawiać będziemy w łączności z wieczorną Mszą św., a w niedziele i święta po sumie parafialnej.

5. W I piątek miesiąca Msze św. będą o 8.30 w Lini i w Kętrzynie; o 10.00 w Niepoczołowicach i o 18.00 w Lini. W piątek od 9.00 odwiedzimy chorych z sakramentami św., a od 17.00 do 18.00 będzie dodatkowa okazja do spowiedzi św. W piątek pismem biskupów polskich nie ma obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

6. W sobotę 2 maja będziemy obchodzić przeniesioną z niedzieli, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski. Msze św. będą w Lini o 8.00, 9.30 i 11.00/z majowym/ oraz w Kętrzynie o 9.30 i w Niepoczołowicach o 11.00. Msza św. o 18.00 będzie odprawiona już z liturgii niedzielnej. Przed ranną Msza św. o godz. 7.40 odśpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny.

7. W przyszłą niedzielę procesja wielkanocna będzie w łączności ze Mszą św. o 15.00.

8. Sakramentu chrztu św. w następnym miesiącu udzielimy w niedzielę 24 maja.

9. Jest do odebrania nowy „Pielgrzym”.

10. Za tydzień będzie zbierana kolekta inwestycyjna.

11. Zapowiedzi:

Rafał Soldatk               kawaler            Kętrzyno

Marta Thiel                  panna               Linia                (II)

Mateusz Szczypior       kawaler            Linia

Jowita Rohde               panna               Kębłowo        (II)

Paweł Dolny                kawaler            Gdańsk

Joanna Pipka               panna               Linia                (I)

Adam Dymek              kawaler            Wejherowo

Monika Konkol           panna               Wejherowo      (I)