Ogłoszenia 10.05.2015

VI niedziela Wielkanocy – 10.05.2015 r.

1. W poniedziałek Msze św. w Lini będą o 8.30 i 17.00, a we wtorek o 16.00 i 17.00.

2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dawne Dni Krzyżowe. Modlitwy o urodzaje odprawimy przy krzyżach:

w poniedziałek          w Kętrzynie                             o 18.30

we wtorek                 w Niepoczołowicach                o 18.30

w środę                     w Lini                                        o 8.30

Po modlitwach przy krzyżu odprawimy Msze św.

3.  W środę 13-go o 20.00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie w intencji – za Ojczyznę i o pokój na świecie. W środę Różaniec Grupy Modlitewnej, Nowennę i Nabożeństwo Majowe połączymy z Nabożeństwem Fatimskim.

4. W środę na 18.30 zapraszamy na spotkanie narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć związek małżeński w sierpniu.

5. W środę i w czwartek o 16.30 zapraszamy na spotkanie w kościele dzieci przygotowujące się do I Komunii św.

6. W sobotę wyruszy 81 Piesza Pielgrzymka na odpust Wniebowstąpienia do Wejherowa. O godz. 3.00 będzie zbiórka pielgrzymów w kościele na wspólną modlitwę. Wymarsz grupy nastąpi o 3.15. (…)

7. W niedzielę 23 maja podczas Mszy św. o 15.00 udzielimy sakramentu chrztu św. Dzieci do sakramentu prosimy zgłaszać w tym tygodniu do czwartku włącznie.

8. Jest do odebrania nowy Pielgrzym i Mały Pielgrzym. Zachęcamy i zapraszamy do czytania prasy katolickiej.

9. Zapowiedzi:

Przemysław Cierocki             kawaler           Jeżewo

Weronika Klejna                    panna               Niepoczołowice          (II)

Krystian Brzozowski            kawaler           Lewino

Kamila Woźniak                    panna              Linia    (II)

Marcin Arendt                       kawaler           Niepoczołowice

Ewa Głodowska                    panna               Bukowina       (II)

• W ramach akcji Caritas jałmużna wielkopostna w skali całej parafii zostało zebranych 1779,51 zł i 5,25€. Bóg zapłać! Kwota ta zostanie przekazana do dyspozycji Zespołu Charytatywnego. Nagrody z naszej parafii wylosowali Romek Łącki i Przemek Szczypior – obaj z Niepoczołowic.

• 6 czerwca /sobota godz. 3.00/ organizowany jest wyjazd „na Lednicę” dla młodzieży gimnazjalnej i starszej. Powrót jest planowany nad ranem w niedzielę. Koszt 60,- zł Zapisywać się można u ks. Tadeusza.  Liczba miejsc jest ograniczona.