Ogłoszenia 24.05.2015

Zesłanie Ducha Świętego – 24.05.2015 r.

Misyjny Dzień Chorych

1. Przed tygodniem nasza parafia pielgrzymowała na odpust Wniebowstąpienia do Wejherowa. Serdecznie dziękujemy wszystkim pielgrzymom za złożone świadectwo wiary, za wspólne modlitwy i za ofiarowany trud. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem tych, którzy zaangażowali się w zorganizowanie pielgrzymki oraz sprawny i bezpieczny przemarsz. /władzom Gminy – kierowcom i właścicielom pojazdów – strażakom – orkiestrze – niosącym krzyż – obraz – nagłośnienie – porządkowym – prowadzącym modlitwy i śpiew/.

2. W poniedziałek drugi dzień Zielonych Świąt, Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. będą w Lini o 8.30, 17.00 i 18.30; w Kętrzynie o 17.00. Jutro nie będzie Mszy św. w Niepoczołowicach!!!!.

3. We wtorek i w środę o 16.30 odbędą się próby dla dzieci przed I Komunią św.

4. W środę na 9.30 zapraszamy na Mszę św. w intencji Samorządu Gminy Linia z okazji 25-lecia samorządności.

5. W czwartek przypada święto liturgiczne Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

6. W czwartek i w piątek ze względu na przygotowania kościoła na Uroczystość I Komunii św. Msze św. w Lini będą o 16.00 i 17.00.

7. Dzieci Przygotowujące się do I Komunii św. – do pierwszej spowiedzi przystąpią w sobotę. O godzinie 10.00 będzie nabożeństwo pokutne i spowiedź dzieci. Około godziny 10.45 będzie okazja do spowiedzi św. dla pozostałych członków rodzin.

8. W przyszłą niedzielę 37 dzieci z naszej parafii przystąpi do I Komunii św. Z tej racji Msze św. będą: o 7 w Lini i w Niepoczołowicach, o 8.30 w Lini i w Kętrzynie i o 10.00 w Lini suma parafialna z przyjęciem dzieci. O 15.00 będzie nabożeństwo dziękczynne dzieci komunijnych połączone z nabożeństwem majowym i rozdanie pamiątek. Za tydzień nie będzie popołudniowej Mszy św. o 15.00!!!

9. W przyszłą niedzielę – Trójcy Przenajświętszej kończy się czas Komunii św. wielkanocnej.

10. Jest do odebrania nowy „Pielgrzym”.

11. Za tydzień w Niepoczołowicach będzie zbierana kolekta na pokrycie kosztów wytruwania korników.

12. W imieniu Dyrekcji ZS w Lini i organizatorów zapraszamy w piątek 29 maja 2015 r. o 19.00 na Wieczornicę poświęconą pamięci św. Jana Pawła II. Spotkanie odbędzie się w ZS w Lini, a zakończy się o godz. 21.00.