Ogłoszenia 4.09.2016

XXIII niedziela zwykła – 4.09.2016 r.

Kolekta inwestycyjna

Zbiórka do puszek na obiad dla pielgrzymów z Lęborka

13.00 – Dożynki Gminne w Strzepczu

1. W minionym tygodniu (wtorek/środa) uczestniczyliśmy w Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu – po raz drugi pod nazwą „Jerycha Różańcowego”. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy odpowiedzieli na apel, włączyli się w modlitwy i dali wspaniałe świadectwo wiary. Bóg zapałać!

1. W poniedziałek Msze św. będą o 16.00, 17.00 i 18.00, a we wtorek i środę o 17.0 i 18.00.

1. W czwartek przypada w liturgii święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W czwartek ze względu na odpust Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Bukowinie. Msze św. w Lini będą o 16.00 i 18.00. Podczas Mszy św. o 18.00 pobłogosławimy ziarno siewne i nasiona.

1. W piątek Msze św. będą o 17.00 i 18.00.

1. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 15.00 udzielimy sakramentu chrztu. Nauka dla rodziców i chrzestnych będzie w piątek po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00.

1. W przyszłą niedzielę będzie zbierana kolekta na potrzeby WSD w Pelplinie.

1. Za tydzień w sobotę gościć będziemy Franciszkańską Pielgrzymkę z Lęborka do Sianowa. Przed rokiem przyjęliśmy ok. 300 pielgrzymów. /plakat/. Pielgrzymi z Łeby.

1. Za tydzień po Mszy św. o 11.00 odbędzie się spotkanie dla gimnazjalistów kl. II mających rozpocząć dwuletnie przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania- wraz z rodzicami (przynajmniej jeden).

1. Zapowiedzi:

Marcin Bronk                         kawaler           Miłoszewo

Karolina Kotłowska             panna              Kobylasz         (I)

Damian Labuda           st. wolny         Tłuczewo

Justyna Korthals         st. wolny         Tępcz              (I)

1. Ogłoszenia ks. Tadeusza:

• Zapraszam wszystkie dzieci, które w tym roku były na koloniach wraz z rodzicami na spotkanie przy kawie i cieście w niedzielę 11 września na godz.16.30 do Restauracji Bellunia przy ul Łąkowej. Będziemy wspólnie wspominać ten czas spędzony razem na Mazurach.

• Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wspólnego śpiewania w scholii. Pierwsze spotkanie w sobotę 10 września o godz. 10.00 w salce przy Kościele. Na scholii nie tylko śpiewamy dla Pana Boga, ale również są różne zabawy i ciekawe wyjazdy. Spotkania są raz w tygodniu w sobotę, gdzie dzieci uczą się nowych piosenek, zabaw. Zapraszamy serdecznie.

• 17 września o 18.00 w hali Gryfa w Słupsku odbędzie się występ Zespołu Mazowsze (w promocji 50 zł/os. – przy zakupie biletu od ks. wikariusza).