PRZYSTAŃ - PELPLIN 2019

PRZYSTAŃ -  WARTSZATY   DLA   DUSZY

DIECEZJALNY   ZJAZD   SŁUŻB  LITURGICZNYCH

Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej zaprasza 15 czerwca 2019 roku do Pelplina na Przystań - Warsztaty dla duszy. Tegoroczne wydarzenie zostało połączone zDiecezjalnym Zjazdem Służb Liturgicznych.

10.00 - Recepcja na Górze Jana Pawła II; będą znajdowały się dwa stanowiska:

I: służba liturgiczna, która uczestniczy w rozgrywkach sportowych

II: młodzież uczestnicząca w Warsztatach dla duszy

10.30 - Rozpoczęcie na Górze Jana Pawła II (20-lecie pobytu papieża w Pelplinie)

11.00 - Przemarsz uczestników na:

Warsztaty dla duszy (medialne, teatralne, muzyczne, rękodzieło, taneczne), które rozpoczną się o 11.30 na Przystani Jana III Sobieskiego. Szczegółowy opis warsztatów znajduje się na stronie www.przystanpelplin.pl

lub

Diecezjalny Zjazd Służb Liturgicznych. O godz. 11.30 na stadionie miejskim przy ul. Czarneckiego 8 rozpoczną sięzawody sportowe.

15.00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia (sakrament pokuty i pojednania)

16.00 - Obiad

16.30 - Sztuka teatralna

17.00 - Msza Święta pod przewodnictwem biskupa pelplińskiego Ryszarda Kasyny.

Do koncelebry zaproszeni są wszyscy kapłani opiekunowie parafialnych grup liturgicznych (należy przywieźć alby i szaty liturgiczne w kolorze białym)

18.30 - Koncert zespołu „Na cały Głos” i „Nieboskłonni” połączony z Adoracją Najświętszego Sakramentu