Ogłoszenia 19.07.2015

XVI niedziela zwykła – 19.07.2015 r.

1. W nadchodzącym tygodniu w poniedziałek, środę i w sobotę Msze św. w Lini będą    o 8.30 i 18.00, a we wtorek, czwartek i w piątek o 17.00 i 18.00.

1. Narzeczonych, którzy ślubować będą w październiku i listopadzie zapraszamy na spotkanie w środę o 19.00.

1. W czwartek w liturgii przypada święto św. Brygidy, Zakonnicy – Patronki Europy.

1. W sobotę przypada w liturgii święto Św. Jakuba Większego Apostoła. Po Mszy św.      o 8.30 odprawimy modlitwy za kierowców i poświęcimy pojazdy mechaniczne.

1. W przyszłą niedzielę przed kościołami będą zbierane ofiary na misje, które przekażemy na ręce O. Kazimierz. Za tydzień O. Kazimierz wygłosi Słowo Boże i opowie nam coś o swojej pracy.

1. Przed tygodniem na zorganizowanie pielgrzymki do Sianowa zebraliśmy 846,- zł. Bóg zapłać!

1. Jest do odebrania nowy „Pielgrzym”.

1. Sakramentu chrztu św. dzieciom udzielimy w niedzielę 30 sierpnia.

1. Zapowiedzi:

Mateusz Klein      kawaler      Rozłazino

Daria Leyk           panna                  Niepoczołowice             (I)

Bogumił Lange              kawaler      Strzepcz

Żaneta Studzińska         panna                  Kętrzyno    (I)

Mateusz Kotłowski       Linia

Aleksandra Lange                   Rozłazino   (I)

1. Urząd Gminy podaje do wiadomości, że w poniedziałek od 10.00 do 13.00 będzie przerwa w dostawie wody do domów przy ul. Łąkowej i Szkolnej w Lini.