Ogłoszenia 03.02.2019

IV niedziela zwykła – 28.01.2018 r.

Kolekta inwestycyjna

1. W miniony czwartek (31 stycznia) zakończyła się wizyta duszpasterska – czyli kolęda w naszej parafii. Składamy wszystkim parafianom serdeczne podziękowanie za przyjęcie kolędników - z modlitwą i błogosławieństwem w swoich domach. Szczególnie dziękujemy za posiłki, poczęstunki i dowozy. Za złożone ofiary i wszelką życzliwość szczere Bóg Zapłać!

2. Od nadchodzącego tygodnia, od poniedziałku do piątku Msze św. w Lini będą o godz. 17.00 i 18.00.

3. W poniedziałek (4 lutego) na godz. 19.00 zapraszamy na naukę narzeczonych, którzy w kwietniu i w maju zamierzają wstąpić w sakramentalny związek małżeński.

4. We wtorek (5 lutego) po Mszy św. odprawimy obrzęd błogosławieństwa chleba i wody ku czci św. Agaty.

5. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania – o godz. 16.00:
       we wtorek – młodzież kl. VII SP;
       w środę – młodzież kl. VIII SP i
       w piątek – młodzież kl. III Gimnazjum.
Obecność młodzieży na spotkaniu obowiązkowa!!!.

6. W I czwartek miesiąca (7 lutego) zapraszamy na comiesięczną adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Będziemy modlić się o nowe, liczne i święte powołania do służby Bożej - szczególnie z naszej parafii.

7. Za tydzień w niedzielę (10 lutego) podczas Mszy św. o godz. 11.00 udzielimy sakramentu chrztu św. Nauka dla rodziców i chrzestnych będzie w piątek (8 lutego) po wieczornej Mszy św.

8. Również za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Obecność rodziców obowiązkowa!!!

9. W miniony piątek odbył się pogrzeb śp. Urszuli Kwieciszewskiej (lat 79), zam. w Lini. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…