Ogłoszenia 20.01.2019

II niedziela zwykła – 20.01.2019 r.

Kolekta na potrzeby WSD w Pelplinie

1. W nadchodzącym tygodniu Msze św. w Lini będą: w poniedziałek tylko o godz. 7.00, a w pozostałe dni (do piątku włącznie) o godz. 7.00 i 18.00.

2. We wtorek o godz. 9.30 w Kętrzynie będzie Msza św. w intencji babć i dziadków.

3. W czwartek (24 stycznia), we wspomnienie św. Franciszka Salezego przypada dzień modlitw za dziennikarzy.

4. Trwamy ze wszystkimi wspólnotami chrześcijańskimi na świecie w tradycyjnej modlitwie o jedność chrześcijan. Tydzień modlitw zakończy się w piątek (25 stycznia) w święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła.

5. Dnia 2 lutego, w święto Ofiarowania Pańskiego będzie spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i poświęcenie świec, o które rodzice starają się we własnym zakresie.

6. Następny termin chrztu zapowiadamy  na niedzielę, 10 lutego.

7. Informujemy, że intencje mszalne na bieżący rok są już prawie zajęte. Od lutego będziemy przyjmowali rezerwacje (rocznice, jubileusze…) na 2020 r., z zastrzeżeniem (ograniczeniem), że jedna osoba zamawiająca podaje do 3 intencji.

8. Od tego roku rozpoczniemy segregację odpadów na cmentarzu parafialnym. W najbliższym czasie będą ustawione 3 pojemniki :
1) do  szkła,
2) do plastików, folii plastikowych i
3) do odpadów mieszanych.

Odpady , które ulegają biodegradacji (liście, naturalne kwiaty, ziemia z doniczek, trawa, gałęzie…) prosimy składać na wyznaczonych miejscach.  Papier prosimy zabierać ze sobą do domów.

9. Dzisiaj (niedziela) kolęda na ul. Szkolnej rozpocznie się o godz. 16.30. Wizyta Duszpasterska - kolęda