Ogłoszenia 13.01.2019

NIEDZIELA  CHRZTU  CHRYSTUSA

- 13.01.2019 r. -

Kolekta inwestycyjna

1. Dzisiejszą niedzielą Chrztu Pańskiego kończy się liturgiczny obchód Bożego Narodzenia, a jutro rozpoczynamy czas zwykły. Zgodnie z wielowiekową tradycją czas świątecznych dekoracji i śpiewania kolęd przedłużamy do święta Ofiarowania Pańskiego (2 lutego).

2. W tym tygodniu Msze św. w Lini będą do piątku włącznie o godz. 7.00 i 18.00

3. Od piątku (18 stycznia 2019 r.) rozpoczyna się w Kościele Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W tym roku przebiega on pod hasłem:„Dąż do sprawiedliwości” (Pwt 16,20).

4. W dzisiejszą niedzielę udzueliliśmy sakramentu Chrztu św. Następny termin  chrztu św. w naszej parafii wyznaczamy na niedzielę, 10 lutego.

5. Zapraszamy parafian do czytania i nabywania prasy katolickiej. Dzisiaj jest nowy numer „Pielgrzyma” (w cenie 3,30 zł); jest jeszcze „Mały Pielgrzym” dla dzieci (cena 2,90 zł)

6. W minioną niedzielę, 6 stycznia 2019 r. odbył się w naszej parafii ORSZAK TRZECH KRÓLI. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do jego organizacji.
    W sposób szczególny dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej, Gminnej Orkiestrze Dętej z kapelmistrzem p. Ewą Studzińską na czele; Harcerzom - za pomoc w rozprowadzaniu emblematów, uczestnikom konkursu „Wiersz o tematyce bożonarodzeniowej”, a także wszystkim uczestnikom Orszaku. Bóg zapłać!!!

7. Za tydzień będzie zbierana kolekta na potrzeby WSD w Pelplinie

8. Kolędy - odwiedziny duszpasterskie (PLAN)