Ogłoszenia 11.11.2018

XXXII niedziela zwykła – 11.11.2018 r.

100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

11.00 – Msza św. w intencji Ojczyzny;

12.00 - odśpiewanie hymnu państwowego przy obelisku na placu przed kościołem i niepodległościowy apel pamięci;

- Biało – Czerwony Przemarsz Patriotów do Szkoły Podstawowej w Lini

1. Święto 100-lecia odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny skłania nas do wyrażenia wielkiego dziękczynienia Panu Bogu za Jego opiekę nad Polską i jednocześnie do dalszej wytrwałej modlitwy za Ojczyznę

2. W poniedziałek (12 listopada – ustawowo dzień wolny od pracy i handlu) Msze św. w Lini będą rano ogodz. 8.00 i wieczorem tylko o godz. 17.00!

3. W pozostałe dni tygodnia do piątku Msze św. będą jak zwykle. Zdrowaśki za zmarłych będziemy odmawiali w tym tygodniu po Mszach św. (tylko w środę przed Mszą św. o godz. 17.00 i po 18.00).

4. W przyszłą niedzielę (18 listopada), z racji 3 niedzieli miesiąca w łączności ze Mszą św. o godz. 15.00 odprawimy nabożeństwo „Godziny Miłosierdzia”.

5. Za tydzień będzie zbierana  kolekta na potrzeby WSD w Pelplinie.

6. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby:

·   Środa               + Henryk Garski (lat 69) z Lini

·   Czwartek         + Monika Stencel (lat 20) z Lini

·   Piątek              + Regina Hilla (lat 70) z Lini

7. W poniedziałek (12 listopada) o godz. 10.00 odbędzie się pogrzeb + Emilii Kulikowskiej (lat 54) z Lini (o godz. 9.15 Różaniec). Różaniec - dzisiaj w  niedzielę po Mszy św. o godz. 15.00.

Wszystkich naszych bliskich zmarłych polecajmy Bożemu Miłosierdziu - Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…