Ogłoszenia 11.09.2016

XXIV niedziela zwykła – 11.09.2016 r.

Kolekta na potrzeby WSD w Pelplinie

1. Wczoraj /w sobotę/ gościliśmy pielgrzymów z Lęborka, a na noclegu pielgrzymów z Łeby. Serdeczne podziękowania składamy paniom kucharkom, strażakom, harcerzom za przygotowanie obiadu sprawne wydawanie posiłku, szkole za udzielenie noclegu /…/

1. We wtorek o 19.00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie – o wzrost wiary dla parafian i odwagę w głoszeniu Królestwa Bożego (prosimy przynieść świece na procesję). Poza tą będzie jeszcze Msza św. o 18.00.

1. W pozostałe dni tygodnia do piątku Msze św. w Lini będą o 17.00 i 18.00.

1. W środę przeżywać będziemy święto Podwyższeni Krzyża Świętego, a w czwartek wspomnienie NMP Bolesnej.

1. W sobotę z racji rocznicy napaści Związku Sowieckiego na Polskę pamiętajmy w modlitwach o Polakach prześladowanych, zesłanych i pomordowanych na Wschodzie.

1. W przyszłą niedzielę przypada święto Św. Stanisława Kostki – patrona Polski i polskiej młodzieży. Młodzież zapraszamy do wspólnej modlitwy w niedzielę na godz. o 11.00.

1. Sakramentu chrztu św. udzielimy w niedziele 23 października.

2. W odpowiedzi na apel Papieża Franciszka oraz włoskiej Caritas o braterską solidarność z ofiarami trzęsienia ziemi we Włoszech, w porozumieniu z Konferencją Episkopatu Polski, w niedzielę 18 września w Diecezji Pelplińskiej zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych przez kataklizm.

3. Zapowiedzi:

Marcin Bronk                          kawaler           Miłoszewo

Karolina Kotłowska              panna              Kobylasz         (II)

Damian Labuda            st. wolny         Tłuczewo

Justyna Korthals          st. wolny         Tępcz              (II)

Parafia św. Michała Archanioła w Łebuni organizuje od 11 do 22.X turnus rehabilitacyjno- pielgrzymkowy pod hasłem DLA CIAŁA I DLA DUCHA z pobytem w sanatorium Karpaty w Truskawcu na Ukrainie. Sanatorium jest już sprawdzone. Wysoki standard, 4**** europejskie, świetna obsługa, wyjątkowe zabiegi sanatoryjne, a ponadto dużo tras pielgrzymkowych i wycieczek śladami naszej historii czynią ten wyjazd wyjątkowym i niepowtarzalnym. Koszt wyjazdu 2950 zł. cena obejmuje także przelot samolotem z Gdańska. Zgłoszenia tylko do 15 września. Szczegółowy program na tablicy ogłoszeń tylko w Lini.

Ogłoszenia ks. Tadeusza:

• Zapraszam wszystkie dzieci, które w tym roku były na koloniach wraz z rodzicami na spotkanie przy kawie i cieście dzisiaj na godz.16.30 do Restauracji Bellunia przy ul Łąkowej. Będziemy wspólnie wspominać ten czas spędzony razem na Mazurach.

• 17 września o 18.00 w hali Gryfa w Słupsku odbędzie się występ Zespołu Mazowsze (w promocji 50 zł/os. – przy zakupie biletu od ks. wikariusza)