Ogłoszenia 6.09.2015

XXIII niedziela zwykła – 6.09.2015 r.

Kolekta inwestycyjna

Zbiórka do puszek na obiad dla pielgrzymów z Lęborka

12.30 – Dożynki Gminne w Strzepczu

1. W minionym tygodniu (wtorek/środa) uczestniczyliśmy w Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu – tym razem pod hasłem „Jerycha Różańcowego”. Inicjatywa tej formy modlitwy wyszła od Grupy Modlitewnej i pierwotnie taka adoracja miała odbyć się we wcześniejszym terminie. Ostatecznie uzgodniliśmy , że w tym roku Wieczystą Adorację połączymy z tą formą modlitwy. Wyrażamy nadzieję, że stanie się to tradycją, tym bardziej, że spraw do „omodlenia” jest coraz więcej. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy odpowiedzieli na apel i włączyli się w modlitwy i dali wspaniałe świadectwo wiary. Bóg zapałać!

2. W poniedziałek Msze św. będą o 17.00 i 18.00.

3. We wtorek przypada w liturgii święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. We wtorek ze względu na odpust Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Bukowinie. Msze św. w Lini będą o 16.00 i 18.00. Podczas Mszy św. o 18.00 pobłogosławimy ziarno siewne i nasiona.

4. W środę Msze św. będą o 8.30 i 18.00.

5. W czwartek i piątek Msze św. będą o 17.00 i 18.00.

6. W przyszłą niedzielę o 19.00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie – o wzrost wiary dla parafian i odwagę w głoszeniu Królestwa Bożego (prosimy przynieść świece na procesję).

7. W przyszłą niedzielę będzie zbierana kolekta na potrzeby naszego WSD w Pelplinie.

8. Za tydzień w sobotę gościć będziemy Franciszkańską Pielgrzymkę z Lęborka do Sianowa. Przed rokiem przyjęliśmy ok. 350 pielgrzymów.

9. Za tydzień po Mszy św. o 11.00 odbędzie się spotkanie dla gimnazjalistów kl. II z rodzicami (przynajmniej jeden).

10. Zapowiedzi:

Karol Kopyszke                     kawaler          Łęczyce

Alicja Wałdowska                 panna              Linia              (II)

Bartłomiej Głodowski       kawaler          Chośnica

Irena Okrój                       panna             Linia              (I)

Krystian Dosz                        kawaler          Linia

Weronika Bednarek               panna            Kętrzyno       (I)

11. W sobotę odbył się pogrzeb + Czesława Elwart l. 79 zam. Linia, Szkolna 34. Zdrowaś Mario… Wieczny odpoczynek…

12. Zapraszamy Scholę i wszystkie chętne dzieci, chcące przez śpiew chwalić Boga, na pierwszą powakacyjną próbę w sobotę 12.09. na godz. 9.00 do salki w kościele!!!