Ogłoszenia 17.06.2018

XI niedziela zwykła – 17.06.2018 r.

15.00 – Godzina Miłosierdzia

1.  Codziennie uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat

2. W poniedziałek na godz. 19.00 zapraszamy narzeczonych, którzy do końca roku zamierzają wstąpić w sakramentalny związek małżeński.

3. W najbliższą środę będzie dodatkowo Msza św.  o godz. 8.00. Po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się zbiórka ministrantów.

4.  W czwartek o godz. 15.30 będzie dodatkowo Msza św. na zakończenie szkoły dla kl. III gimnazjum. W czwartek nie będzie Mszy św. o godz. 17.00.

5. W przyszłą niedzielę (24 czerwca) przeżywać będziemy uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Parafie w Sierakowicach (godz. 17.00) i Mirachowie (godz. 11.00)  zapraszają na swój odpust.

6. Za tydzień w czasie Mszy św. o godz. 15.00 udzielimy sakramentu chrztu św. Nauka dla rodziców i chrzestnych będzie w piątek po wieczornej Mszy św.

7. Jest do nabycia /odebrania/ nowy numer „Pielgrzyma”. Zachęcamy parafian do czytania prasy katolickiej.

8. W minionym tygodniu - w kościele  w Lini zostały położone płytki pod ławkami w nawie głownej (2 wewnetrzne rzędy).

9.      Zapowiedzi przedślubne:

Wojciech Schmidtke st. wolny         nasz parafianin

Hanna Myszka           st. wolny         parafianka ze Strzepcza (II zapowiedź)

Krystian Bronk           st. wolny         nasz parafianin

Natalia Paracka          st. wolny         parafianka z Sierakowic - św. Marcina (II zapowiedź)

Patrycjusz Kosowski kawaler           nasz parafianin

Katarzyna Bunia        panna              parafianka z Gdyni - św. Józefa (II zapowiedź)

Michał  Hilla                          kawaler           nasz parafianin

Kamila Szymichowska           panna             parafianka z Kostkowa - św. Ottona (II zapowiedź)

Aleksander Choszcz   kawaler           nasz parafianin

Patrycja Kuberna        panna              nasza parafianka (I zapowiedź)

Bartłomiej Langa      kawaler           nasz parafianin