Ogłoszenia 10.06.2018

X  NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.06.2018 r.

1. Przyszliśmy na Mszę Świętą, by usłyszeć słowo Boże i by wspólnie się modlić. Pan Jezus powiedział do nas: „Oto maja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Bożą, ten Mi jest bratem, siostrą i matką”. Musimy jeszcze bardziej starać się pełnić Jego wolę

2. Składamy wszystkim serdeczne podziękowania za udział w uroczystościach odpustowych ku czci NSPJ. Podziękowania kierujemy do dzieci sypiących kwiaty i dziewczyn prowadzących, do strażaków niosących baldachim przez oktawę i w odpust, dziękujemy za wystrój kościoła kwiatami.

3. W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które tak bardzo nas umiłowało. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo z litanią do Serca Jezusowego  w łączności z wieczorną Mszą św.

4. W środę, 13 czerwca - Msze św. w Lini będą o godz. 18.00 i o godz. 20.00 z Nabożeństwem Fatimskim w intencji o pokój, zgodę i miłość w rodzinach. Różaniec Grupy modlitewnej i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będą połączone z wieczornym nabożeństwem.

5. W czwartek, 14 czerwca -  o godz. 11.00 zapraszamy do Niepoczołowic na Mszę św. w intencji społeczności szkolnej SP im. ks. kan. Bazylego Olęckiego z okazji 10 rocznicy nadania imienia tej placówce.

6. Dzisiaj w czasie Mszy św. o godz. 15.00 udzieliliśmy Sakramentu chrztu św. Następne terminy chrztu to niedziele: 24 czerwca i 8 lipca.

7. Zachęcamy parafian do czytania i nabywania prasy katolickiej. Jest kolejny numer "Pielgrzyma" i "Mały Pielgrzym" dla dzieci.

8. Zapowiedzi przedślubne:
            Tomasz Oziębło          kawaler          Wejherowo

Angelina Soldatk       panna              Wejherowo (II zapowiedź)

Wojciech Schmidtke   st. wolny         nasz parafianin

Hanna Myszka            st. wolny         parafianka ze Strzepcza  (I zapowiedź)

Krystian Bronk           st. wolny         nasz parafianin

Natalia Paracka         st. wolny         z Parafii św. Marcina w Sierakowicach (I zapowiedź)

Patrycjusz Kosowski kawaler           nasz parafianin

Katarzyna Bunia        panna              z parafii św. Józefa z Gdyni (I zapowiedź)

Michał  Hilla                    kawaler           nasz parafianin

Kamila Szymichowska    panna              z parafii św. Ottona w Kostkowie (I zapowiedź)

9. W sobotę odbył się pogrzeb śp. Teresy Stencel (lat 87) z Lini.  Wieczny odpoczynek... Zdrowaś Maryjo…

10. Przypomnienia:

·   Terminy ślubu prosimy zgłaszać z rocznym wyprzedzeniem, a samo przygotowanie (w poradnictwie rodzinnym) rozpoczynamy 6 miesięcy przed ślubem

·   Intencje do końca roku kalendarzowego są już zajęte. Msze św. na konkretne daty prosimy zamawiać przynajmniej z półrocznym wyprzedzeniem.