Ogłoszenia 04.02.2018

V niedziela zwykła – 04.02.2018 r.

Kolekta inwestycyjna

1. W środę (31 stycznia) zakończyła się wizyta duszpasterska – kolęda w naszej parafii. Składamy wszystkim parafianom serdeczne podziękowanie za przyjęcie kapłana, p. organisty i ministrantów z modlitwą i błogosławieństwem w waszych domach. Dziękujemy za wszelką życzliwość, za posiłki, poczęstunki, obwozy i ofiary złożone na Kościół. Bóg Zapłać!!!

2. W nadchodzącym tygodniu do piątku włącznie Msze św. w Lini będą o godz. 8.00 i godz. 18.00.

3. W poniedziałek (5 lutego) po rannej Mszy św.  odprawimy obrzęd błogosławieństwa chleba i wody ku czci św. Agaty. W poniedziałek będzie dodatkowa Msza św. w Lini o godz. 17.00.

4. W poniedziałek na godz. 19.00 zapraszamy na naukę narzeczonych, którzy w kwietniu i w maju zamierzają wstąpić w sakramentalny związek małżeński.

5.  We wtorek będzie dodatkowa Msza św. w Lini o godz. 9.00., a w piątek o godz. 17.00  będzie dodatkowa Msza św. w Niepoczołowicach.

6. W przyszłą niedzielę, 11 lutego we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes przeżywać będziemy Światowy Dzień Chorego. W tym dniu po Mszy św. o godz. 11.00 będziemy modlić się w intencji chorych przed Najświętszym Sakramentem.

Po Mszy św. i nabożeństwie odbędzie sie krótkie spotkanie dla rodziców dzieci klas III przygotowyujących się do I Komunii św.

8. Również w  przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00 udzielimy sakramentu chrztu św. Nauka dla rodziców i chrzestnych będzie w piątek po Mszy św. o godz. 18.00. Następny termin chrztu św. zapowiadamy na niedzielę, 11 marca o godz. 11.00.

9. Przyszła niedziela rozpoczyna też Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.