Ogłoszenia 17.12.2017

III niedziela Adwentu – 17.12.2017 r.

17 – 23.XII: Kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin

(za rodziny i przygotowujących się do małżeństwa)

1. Dzisiaj w łączności ze Mszą św. o godz. 15.00 odbędzie się nabożeństwo Godziny Miłosierdzia, a o godz. 16.30 w GDK w Lini będzie spotkanie opłatkowe i WIGILIA dla SAMOTNYCH

2. W tym tygodniu w dalszym ciągu słuchać będziemy spowiedzi w parafiach dekanatu. Plan spowiedzi jest zapisany kursywą w planie intencji Mszalnych.
    Również ze względu na spowiedzi w dekanacie Msze św. wieczorne będą: w poniedziałek i środę - o godz. 18.30, we wtorek, czwartek, piątek i sobotę - o godz. 17.00

3. Sakramentu chrztu św. udzielimy w Boże Narodzenie o godz. 11.00.
    Nauka dla rodziców i chrzestnych będzie w czwartek (21 grudnia) po Mszy św. o godz. 17.00.
    Następny termin chrztu wyznaczyliśmy na niedzielę, 21 styczenia o godz. 11.00, a dodatkowo wprowadzamy jeszcze 7 stycznia (w Niedzielę Chrztu Pańskiego). Na ten termin prosimy zgłaszać w tym tygodniu po świętach do czwartku włącznie.

4. W piątek (22 grudnia) od godz. 8.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

5. W przyszłą - IV Niedzielę Adwentu przypada także Wigilia Narodzenia Pańskiego.
    Msze św. przed południem będą jak w każdą niedzielę, a Msza św. popołudniowa będzie o godz.13.00.
                                     NIE BĘDZIE Mszy św. o godz. 15.00 !!!!!!

6. W poniedziałek (25 grudnia) przypada Uroczystość Narodzenia Pańskiego. O północy będzie odprawiona tradycyjna Msza św. Pasterska. W ciągu dnia Msze św. będą:
          o godz. 9.00 w Lini i w Kętrzynie oraz
          o godz. 11.00 w Lini i w Niepoczołowicach.

7. Zachęcamy parafian do czytania i nabywania prasy katolickiej. Dzisiaj mamy nowy - już świąteczny numer „Pielgrzyma”.

8. Odwiedziny duszpasterskie - KOLĘDĘ rozpoczniemy w czwartek (28 grudnia), i tak:

Lp.

Dzień

Trasa

1.

28.12.2017r.

Zakrzewo Wybudowania

2.

29.12.2017r.

Krótka

3.

29.12.2017r.

Kętrzyno – strona Lewa

4.

30.12.2017r.

Linia – wybudowanie pod Tłuczewo i ul. Polna

Przypomnienie Caritas Parafialnej:
Zabawa charytatywna – bal karnawałowy ( na sali weselnej u P. Garskich) zaplanowana jest na sobotę 20 stycznia 2018 r. (koszt biletu wstępu: 150 zł od pary – do nabycia u członków Parafialnego Zespołu Caritas)

Inne Przypomnienie:
6 stycznia 2018 r. odbędzie się w naszej parafii V Orszak Trzech Króli. W tym roku ogłaszamy konkurs na najpiękniejsze kartki świąteczne w tematyce:„Święta Rodzina jaką spotkali Trzej Królowej” (kartki proste lub składane w formacie C6 (10x15 cm) – wraz z życzeniami na Uroczystość Trzech Króli.
Prace podpisane na osobnej kartce – jako załącznik – prosimy przynosić do zakrystii w terminie do środy (20 grudnia).
Przygotowane kartki zostaną wysłane do wybranych parafian  w Nowym Roku.
Ogłoszenie laureatów i wręczenie nagród nastąpi na koniec Orszaku w Kościele. Przewidziane są cenne Nagrody!!!