Ogłoszenia 20.08.2017

XX niedziela zwykła – 20.08.2017 r.

Zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w wichurze

15.00 – Godzina Miłosierdzia

Z dniem dzisiejszym witamy w naszej parafii

nowego wikariusza  Ks. Łukasza Nowotnego lic. teol.

Życzymy Bożych łask potrzebnych w pracy duszpasterskiej i życiu osobistym.

Szczęść Boże!

1. W Nadchodzącym tygodniu, do piątku Msze św. w Lini będą o 17.00 i 18.00.

2. W czwartek przypada liturgiczne święto św. Bartłomieja, Apostoła.

3. W piątek o godz. 8.00 rozpocznie się autokarowa pielgrzymka Grupy Modlitewnej do Lichenia i Gniezna. Wyjazd nastąpi z placu przy Urzędzie Gminy. Powrót pielgrzymów przewidywany jest w niedzielę, w godzinach wieczornych.

4. W sobotę w Kościele w Polsce przeżywać będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. będą: w Lini o 8.00 (z odnowieniem Jasnogórskich Ślubów narodu), w Niepoczołowicach o 9.30 /odprawi ks. Stanisław/ i w Kętrzynie o 16.30. Parafia Tuchlino zaprasza na swój doroczny odpust na godzinę 11.00.

5. W najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o 11.00 udzielimy sakramentu chrztu św. Nauka dla rodziców i chrzestnych będzie wyjątkowo w czwartek  po wieczornej Mszy św. We wrześniu sakramentu chrztu św. udzielimy w niedzielę 24-go o 11.00.

6. W przyszłą niedzielę tegoroczne dzieci komunijne przynależne do szkoły z Lini prosimy po odbiór książeczek „Pierwszych Piątków Miesiąca” po Mszach św. w Lini (w zakrystii). Pozostałe dzieci otrzymają książeczki w następnym tygodniu.

7. W miniony poniedziałek zmarł: Alfons Szyca, l. 69 zamieszkały w Wejherowie. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

8. Zapowiedzi:

Marek Czaja                   kanonicznie wolny        Niepoczołowice

Patrycja Okuniewska       kanonicznie wolna        Niepoczołowice   (I)

• Przypominamy, że można się zapisywać na pieszą pielgrzymkę z Lęborka do Sianowa. Spotkanie organizacyjne będzie w Lęborku 5 IX o godz. 19.00.