Ogłoszenia 25.06.2017

XII  niedziela zwykła – 25.06.2017 r.

1. Dzisiaj o 11.30 parafia Mirachowo zaprasza na odpust ku czci św. Jana Chrzciciela.

2. Składamy wszystkim serdeczne podziękowania za udział w uroczystościach odpustowych ku czci NSPJ. Podziękowania kierujemy do dzieci sypiących kwiaty i dziewczyn prowadzących, do strażaków niosących baldachim przez oktawę i w odpust, dziękujemy za wystrój kościoła kwiatami. Szczególnie dziękujemy lińskim hafciarzom za obrus na ołtarz główny wyhaftowany we wzory kaszubskie i z symbolem Serca Pana Jezusa.

3. We wtorek przypada wspomnienie MB Nieustającej Pomocy. Parafia w Kamienicy Królewskiej zaprasza na swój doroczny odpust na godzinę 18.00. U nas ze względu na spowiedź i odpust będzie dodatkowa Msza św. o 16.00.

4. W czwartek przypada uroczystość ŚŚ. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą: w Lini o 8.30 i 18.00; w Kętrzynie o 10.00 i w Niepoczołowicach o 16.30. W czwartek będzie zbierana tradycyjnie kolekta na rzecz Stolicy Apostolskiej.

5. W I sobotę o 8.00 zapraszamy do wspólnego odśpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny. W sobotę od 9.00 odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi.

6. Sakramentu chrztu św. udzielimy w niedzielę 9-go lipca, dzieci do sakramentu prosimy zgłaszać w tym tygodniu do środy włącznie.

7. Za tydzień będzie zbierana kolekta inwestycyjna.

8. Zapowiedzi:

Jakub Studziński               kawaler                     Linia

Dorota Lamke                   panna                       Łebcz             (I)

Daniel Patelczyk                 st. wolnego               Linia

Ewelina Bednarek               st. wolnego               Tłuczewo      (I)

9.      Przed nami czas wakacyjny. Wszystkim wyjeżdżającym życzymy, aby wakacje, urlop był miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i duchowego wzrostu.