Droga Krzyżowa

Kolejny raz ulicami naszej miejscowości wyruszyła Droga Krzyżowa. O godz. 18.00 ksiądz proboszcz rozpoczął Drogę Krzyżową w kościele, a potem wyruszyliśmy na ulice naszej miejscowości. Różne grupy przyparafialne, jak różnież przedstwiciele różnych stanów, włączyło się w niesienie Krzyża pomiędzy poszczególnymi stacjami. Rozważania do tegorocznej drogi krzyżowej przygotowali przedstawiciele Kościoła Domowego zgromadzonego przy naszej parafii. Na koniec zostało wygłoszone przez księdza wikariusza kazanie pasyjne i udzielono zgromadzonym Komunii św. Na zakończenie było wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy pierwszopiątkowe. Całość zakończyło się Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.