Ogłoszenia 05.03.2017

I niedziela Wielkiego Postu –5.03.2017 r.

Kolekta inwestycyjna

1. Przypominamy, że nabożeństwo Gorzkich Żali w Lini odprawiamy w niedziele po Mszy św. o 11.00. Na nabożeństwo Drogi Krzyżowej (z kazaniem pasyjnym podczas Mszy św.) zapraszamy w piątki o 8.30 i 18.00. Dzieci na nabożeństwo Drogi Krzyżowej przychodzą w piątki o 17.00 - bez Mszy św. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  2. W Wielkim Poście w soboty (o 19.00) w naszym dekanacie jest przeprowadzany Kurs Przedmałżeński. Spotkania odbywają się w Sierakowicach w parafii Św. Marcina.
  3. We wtorek, w rocznicę śmierci sługi Bożego biskupa Konstantyna Dominika zachęcamy do  modlitw w intencji pomyślnego zakończenia procesu beatyfikacyjnego.
  4. W środę w naszej diecezji przypada święto 545 Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Pelplinie. W całej naszej diecezji jest to liturgiczne święto.
  5. W przyszłym tygodniu będziemy zbierać kolektę na misje (Ad gentes).
  6. Dzieci do sakramentu chrztu  św. (na niedzielę 19 marca) prosimy zgłaszać w nadchodzącym tygodniu do środy włącznie po wieczornej Mszy św.
  7. Zmarł + Jan Skrzypkowski, l. 69, Niepoczołowice 64. Pogrzeb w środę o 13.00 poświęcenie w domu o 12.30. Różaniec w Niepoczołowicach w kościele o 19.00.