Ogłoszenia 08.01.2017

Niedziela po Objawieniu Pańskim – Chrzest Chrystusa

8.01.2017 r.

1. Bardzo serdeczne podziękowania wszystkim za udział Orszaku Trzech Króli. Dziękujemy: młodzieży zaangażowanej w odgrywane role, strażakom za zapewnione bezpieczeństwo i za niesienie flag orszakowych, orkiestrze, scholii za śpiew, harcerzom za pomoc w rozdawaniu gadżetów orszakowych, gospodarzom za użyczenie przyczep i za dostarczenie na trasę, p.Iwonie za scenariusz, p.Jankowi za śpiew, p.Edkowi za wystrój "gospody", niosącym nagłośnienie. Wszystkim osobom, które włączyły się w konkurs ozdób świątecznych dziękujemy, a nagrodzonym GRATULUJEMY!!! Wszystkim za wszystko wielkie BÓG ZAPŁAĆ!!!
  2. Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy w Kościele tzw. Czas Zwykły.
  3. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku Msze św. będą zasadninczo o 7.00 i 18.00, tylko w środę o 7.00 i 18.30
  4. W środę o 16.00 odbędzie się w naszej plebanii kolęda dla kapłanów dekanatu sierakowickiego z udziałem ks. Bpa Wiesława Śmigla.
  5. Za tydzień podczas Mszy św. o 11.00 udzielimy sakramentu chrztu św. nauka dla rodziców i chrzestnych będzie w piątek po Mszy św. o 18.00.
  6. W przyszłą niedzielę o 15.00 zapraszamy na kolejne nabożeństwo Godziny Miłosierdzia.
  7. Za tydzień będzie zbierana kolekta na potrzeby naszego WSD w Pelplinie.
  8. Wizyta duszpasterska - plan kolęd.
  9. Pogrzeby:
  • W środę odbył się pogrzeb + Stanisława Elwart l. 61 z Lini ul. Szkolna 28
  • W czwartek odbył się pogrzeb + Jadwigi Kwidzińskiej l. 84 zam. Kętrzyno 1
  • We wtorek o 9.00 odbędzie się pogrzeb + Pawła Malik l. 49, Kętrzyno 31 /o 8.30 różaniec w kościele/

Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Z innych ogłoszeń: