Ogłoszenia 11.12.2016

III niedziela Adwentu – 11.12.2016 r.

Kolekta na rzecz Stolicy Apostolskiej

11 – 17.XII: Kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin

(za rodziny i przygotowujących się do małżeństwa)

1. W tym tygodniu słuchać będziemy spowiedzi w parafiach dekanatu. Plan spowiedzi jest zapisany kursywą w planie intencji Mszalnych. Również ze względu na spowiedzi w dekanacie Msze św. wieczorne będą od poniedziałku do piątku o 18.30.

2. Sobota jest dniem spowiedzi św. adwentowej w naszej parafii. Msze św. będą rano o 8.30 i wieczorem  o 18.00.

Plan spowiedzi:

Niepoczołowice   14.30 – 15.00

Linia               14.30 – 15.15

Linia                         16.00 – 17.00

Kętrzyno                       16.00 – 16.30

3. Sakramentu chrztu św. udzielimy w Boże Narodzenie o 11.00. Dzieci można  zgłaszać do środy włącznie po wieczornej Mszy św. Rodziców chrzestnych spoza parafii prosimy o dostarczenie zaświadczeń od swoich proboszczów. Następny termin chrztu 15 styczeń, godz. 11.00.

4. W piątek odbył się pogrzeb śp. Pawła Trowskiego l.66 z Niepoczołowic. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

5. Przypominamy, że pozostał jeszcze tydzień na przygotowanie ozdób świątecznych w związku ze zbliżającą się Uroczystością Trzech Króli.

6. Za tydzień harcerze będą przekazywać światełko betlejemskie na wszystkich Mszach św. w Lini. Prosimy o przyniesienie ze sobą zniczy szklanych.

Ogłoszenia Caritas Parafialnej:

• W niedzielę 18 grudnia po Mszy św. o 15.00 w Sali GDK odbędzie się spotkanie WIGILIJNE. Zapraszamy wszystkie osoby samotne i tych którzy akurat w najbliższe święta będą sami. (…)
  • Trwa akcja zbierania produktów żywnościowych w szkołach i w sklepach spożywczych z terenu naszej parafii. Liczymy na Waszą ofiarność.
  • VI Bal Charytatywny odbędzie się 4 lutego w sali u p. Garskich.

Urząd Gminy Linia informuje, że zmianie uległy zasady realizacji przygotowywanego projektu ze środków Unii Europejskiej a tym samym i regulamin naboru na instalacje solarne. Rekrutacja przedłużona została do piątku, 16.12.2016 r.

Mieszkańcy mogą uzyskać dofinansowanie do instalacji solarnej w wysokości od 60 do 79 % kosztów kwalifikowanych projektu. Wnioski oraz zasady przystąpienia do konkursu są udostępnione na stronie internetowej www.gminalinia.com.pl oraz dostępne w pokoju nr 4 Urzędu Gminy Linia. Zachęcamy do złożenia wniosków.