Ogłoszenia 22.05.2016

VIII niedziela zwykła – 22.05.2016 r.

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

1. Dziś kończy się czas Komunii św. wielkanocnej.

1. W poniedziałek i we wtorek Msze św. będą o 17.00 i 18.00, a w środę o 8.30 i 18.00.

1. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej czyli Boże Ciało. Msze św. będą jak w niedziele. Procesja eucharystyczna będzie po Mszy św. o 11.00. Adorując Najświętszy Sakrament przejdziemy tradycyjnie ulicami: Długą – Klubową – Szkolną – Łąkową – Długą. Jak przed rokiem prosimy właścicieli tych samych posesji o przygotowanie ołtarzy, a wszystkich mieszkańców trasy o udekorowanie domów i posesji zielenią i emblematami religijnymi. Jak co roku prosimy dziewczynki na pierwszą próbę sypania kwiatów w poniedziałek po wieczornej Mszy św.

1. Najbliższy czwartek to dzień szczególnej wdzięczności dla Matek oraz modlitw w intencji ich misji w kościele, rodzinach i w świecie.

1. W piątek dzieci komunijne będą pielgrzymować do sanktuarium we Wielu. Wyjazd nastąpi o 9.30, a powrót ok. 17.00. Msze św. w Lini w tym dniu będą o 17.00 i 18.00.

1. Jest do odebrania nowy nr „Pielgrzyma”.

1. Wyjazd „na Lednicę” w sobotę 4 czerwca 2016, ok. godz. 4.00. Powrót w niedzielę nad ranem. Koszt 60 zł. Zapisy u ks. Tadeusza najlepiej już w niedzielę po Mszy św.

1. Zapowiedzi:

Przemysław Labuda            kawaler          Kętrzyno

Monika Szczypior               panna                Linia              (II)

Karol Maszota                     kawaler          Zakrzewo

Agata Miotk                         panna               Linia              (I)

WEEKENDOWA KATECHEZA PRZEDMAŁŻENMSKA

Duszpasterstwo Rodzin informuje, że w dniach 27-29 maja odbędą się weekendowa forma katechezy przedmałżeńskiej (tzw. kursu przedmałżeńskiego) z noclegami w Collegium Marianum w Pelplinie. Zgłoszenia przyjmują w godz. 17.00-20.00, Iwona i Krzysztof Dolewa; tel: 58 683 80 01; email: zapisy@spotkaniapelplin.pl. Więcej: http://rodzinydiecezjipelplinskiej.pl/narzeczeni/katecheza-przedmalz