Ogłoszenia 12.06.2016

XI niedziela zwykła – 12.06.2016 r.

1. W poniedziałek Msze św. w Lini będą o 18.00 i o 20.00 z Nabożeństwem Fatimskim w intencji o pokój, zgodę i miłość w rodzinach. O godz. 19.55 wyświetlimy film przedstawiający świadectwa małżeństw należących do Kościoła Domowego. Od dwóch lat istnieje jeden Krąg Rodzin w naszej parafii. Liczymy jednak, że uda nam się zachęcić kolejne małżeństwa, które zechciałyby umocnić Bogiem swoje życie rodzinne. Spotkania odbywają się raz w miesiącu /IX-VI/. Żeby krąg mógł powstać muszą zdeklarować się od 4 do 6 małżeństw. Zgłaszamy się u księży.

1. We wtorek Msze św. będą o 9.00 w Niepoczołowicach – w intencji społeczności szkolnej, z okazji Dnia Patrona – Ks. Bazylego oraz w Lini o 17.00 i 18.00.

1. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na spotkania od poniedziałku do czwartku w łączności z wieczorną Mszą św. i modlitwami do Ducha Świętego jako bezpośrednie przygotowanie duchowo – formacyjne. W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spowiedź z udziałem zaproszonych spowiedników młodzież do bierzmowania, świadków i rodziny bierzmowanych.

1. Sakramentu chrztu św. udzielimy za tydzień podczas Mszy św. o 15.00. Nauka dla rodziców i chrzestnych będzie w piątek po Mszy św. o 18.00.

2. Zapowiedzi:

Damian Walkusz                 kawaler          Linia

Natalia Szczypior                panna               Linia              (II)

Krzysztof Szulc                                 kawaler          Kętrzyno

Katarzyna Sanocka                         panna              Ząbkowice Śląskie (II)

Artur Małek                          kawaler          Linia

Aneta Pipka                          panna              Potęgowo      (I)

Mateusz Czaja         kawaler                      Niepoczołowice

Anna Choszcz          panna                          Linia   (I)

W piątek odbył się pogrzeb + Marcina Eron l. 24 z Zakrzewa. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…