ogłoszenia

XIX niedziela zwykła – 11.08.2024 r.

1.    We wtorek, 13 sierpnia  o godz. 20.00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie – w intencji  o błogosławieństwo dla rolników i obfite tegoroczne plony.

2.    W środę, 14 sierpnia z okazji wspomnienia św. Maksymiliana Marii Kolbego po Mszach św. w Lini będzie okazja wspólnego uczczenia relikwii świętego.

3.    W czwartek, 15 sierpnia, przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Matki Bożej Zielnej. Tego dnia błogosławione są bukiety kwiatów, ziół i warzyw. Obrzęd błogosławienia będzie na zakończenie każdej Mszy Świętej. Msze św. będą jak w niedziele. W czwartek przypada również kolejna rocznica Bitwy Warszawskiej z 1920 roku, tak zwanego Cudu nad Wisłą. Ten dzień obchodzony jest także jako Święto Wojska Polskiego

4.    W tym tygodniu dodatkowe Msze św. o 8:30.

5.    Organizujemy Samolotową Pielgrzymkę do Włoch na Rok Jubileuszowy w dniach 21.02 – 01.03.2025. Szczegółowe informacje w gablocie i na stronie parafii (zakładka Wydarzenia). Zapisy u Ks. Bartosza.

6.    Za tydzień ze względu na festyn Msza św. popołudniowa będzie wyjątkowo o 18.00, a  Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia po Mszy o 11.00.

7. Wójt Gminy Linia – p. Tadeusz Klein i nasza parafia NSPJ W Lini zaprasza na wspólną zabawę podczas Festynu Rodzinnego, który odbędzie się 18.08. br. (niedziela od 14:00 do 18:00) na placu przykościelnym w Lini. W programie festynu przewidziane są atrakcje dla dzieci i dorosłych, m.in. występ Gminnej Orkiestry Dętej, konkursy i zabawy z nagrodami, grill, ciasto, dmuchańce, animacje, piana party. Zabawę poprowadzi zespół „Półtora Gościa”.

8.    Sakramentu chrztu św. w następnym  miesiącu  udzielimy   w niedzielę, 8 września podczas Mszy św. o godz. 11.00 - o ile nie zajdą  inne okoliczności.

9.    Przed tygodniem na inwestycje zebraliśmy 7, 618,10 gr.  Bóg zapłać!