ogłoszenia

XIII niedziela zwykła – 30.06.2024 r.

1.     W poniedziałek w Lini będzie dodatkowo Msza św. rano o 9.00.

2.     W środę przypada w Liturgii święto św. Tomasza Apostoła.

3.     W tym tygodniu przypadają miesięczne dni eucharystyczne.

W I Czwartek miesiąca od 16.15 będzie okazja do spowiedzi św. Po Mszy św. o 18.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do 19.30.
         W I piątek  Msze św. będą: w Lini - o 18.00; w Kętrzynie o 16.30 i w Niepoczołowicach – o 19.00.

W I sobotę  zapraszamy na Nabożeństwo 5 Pierwszych Sobót Miesiąca W sobotę, 6 lipca, przypada liturgiczne wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. Ten dzień jest świętem patronalnym Apostolstwa Chorych, związanego ze wspomnieniem Najświętszej Maryi Panny Uzdrowienia Chorych. Naszą modlitewną pamięcią obejmijmy tych, którzy starają się pomagać duchowo wszystkim chorym, cierpiącym i seniorom z naszej wspólnoty parafialnej.

W sobotę od 10.00 odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi. W sierpniu nie przewidujemy regularnych odwiedzin chorych.

4.     W niedzielę, 7 lipca podczas Mszy św. o godz. 11.00 udzielimy sakramentu chrztu św.  W piątek po wieczornej Mszy św. będzie nauka dla rodziców i chrzestnych. Po 7 lipca będzie można zgłaszać dzieci na niedzielę 21 lipca.  W następnym miesiącu planujemy chrzest na niedzielę 11 sierpnia.

5.     W gablocie ogłoszeń są nowe zapowiedzi przedślubne.

6.     Jest do nabycia nowy nr „Misyjnych Dróg”.

7.     Za tydzień będzie zbierana kolekta inwestycyjna.

8.     W tym tygodniu  odbyły się pogrzeby:

·   W środę + Jacka Gumieniak l.43 zam.  Zakrzewo 22/6

·   W czwartek + Teresy Woźniak l. 88 zam.  Linia ul. Długa (ostatnio Gdańsk)

·   W czwartek + Agnieszki Kos l. 91 zam.  Niepoczołowice, Potęgowska 7

Zdrowaś Maryjo… wieczny odpoczynek…