ogłoszenia

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

V niedziela zwykła – 4.02.2024 r.

 

Kolekta inwestycyjna

 

 

Przed tygodniem zakończyły się wizyty duszpasterskie – czyli kolęda w naszej parafii. Składamy wszystkim parafianom serdeczne podziękowanie za przyjęcie kolędników - z modlitwą i błogosławieństwem. Serdecznie dziękujemy za posiłki, poczęstunki i dowozy. Za złożone ofiary i wszelką życzliwość szczere Bóg Zapłać!   

                                                                      

 

1.        W tym tygodniu od poniedziałku do piątku wracamy zasadniczo do porządku Mszy św. popołudniowych. We wtorek i w czwartek będzie dodatkowo Msza św. w Lini o 8.00, a w piątek  o 16.00.

 

2.        W przyszłą niedzielę (11 lutego) przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes -  Światowy Dzień Chorych. Szczególną modlitwą będziemy otaczać wszystkich, którzy zmagają się z trudnościami choroby i cierpienia. Po Mszy św. o godz. 11.00 przed Najświętszym Sakramentem będziemy modlić się w intencji chorych i cierpiących i udzielimy błogosławieństwa.

                         

3.        Przypominamy, że następny termin chrztu św. wyznaczyliśmy na 25 lutego. W  najbliższą niedzielę ze względu na brak zgłoszeń chrztu św.  nie będzie.

 

4.        Zmarł pochodzący z naszej parafii  + Adrian Labuda l. 37  z Gdańska. Różaniec będzie w Lini w kolejne dni od poniedziałku po wieczornej Mszy św. Pogrzeb ma być również w Lini. Termin  nie jest jeszcze ustalony.

Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…