Ogłoszenia 25.09.2022

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

XXVI niedziela zwykła – 25.09.2022 r.

1.     Po raz kolejny (108) obchodzony jest dzisiaj Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Modlitwą wspieramy wszystkich, którzy z powodu wojny, prześladowań i innych trudności musieli opuścić rodzinny kraj, aby doświadczali życzliwości i odpowiedniej pomocy w nowych środowiskach.

2.     W środę o 17.00 będzie dodatkowo Msza św. w Niepoczołowicach.

3.     W  czwartek, 29 września, przypada święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Święci Archaniołowie to szczególni Boży posłańcy. Niech ich wstawiennictwo wyprasza nam Bożą opiekę.

Ze względu na odpust i wizytację pasterską  w Łebuni Msze św. w Lini będą: o 16.30 i 18.00.

4.     Od  nadchodzącego tygodnia (o ile nie ogłosimy inaczej) adoracje Najświętszego Sakramentu  z możliwością przystąpienia do spowiedzi św. przenosimy na czwartki po wieczornej Mszy św., czyli tym razem do 19.15.

5.     W sobotę rozpoczynamy miesiąc PAŹDZIERNIK, w szczególny sposób poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Różaniec parafialny w Lini odmawiany będzie w dni powszednie do piątku w łączności z ostatnią wieczorną Mszą św., w sobotę ze Mszą św. o godz. 8.30, a w niedziele po Sumie Parafialnej (w I niedzielę miesiąca prowadzą jak zwykle Róże Różańcowe). Grupa Modlitewna w październiku /w środy/ będzie prowadzić różaniec jako modlitwę całej parafii po Mszy św. o godz. 16.45.

6.     W I sobotę zapraszamy na kolejne  nabożeństwo 5 Pierwszych Sobót Miesiąca. Tak jak przed miesiącem Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP będą o 8.00, następnie będzie wspólny różaniec, który poprowadzą wierni. Okazja do spowiedzi św. będzie podczas Godzinek lub we wcześniejszym terminie. Po  Mszy św. przed Najświętszym Sakramentem będzie 15 minutowe  rozmyślanie i błogosławieństwo eucharystyczne.

7.     W sobotę od godz. 10.00  odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

8.     W niedzielę, 9 października w czasie Mszy św. o godz. 11.00 udzielimy Sakramentu Chrztu św.  Dzieci do sakramentu prosimy zgłaszać w tym tygodniu w poniedziałek, w środę lub w czwartek.

9.     Za tydzień będzie zbierana kolekta inwestycyjna.