Ogłoszenia 16.10.2016

XXIX niedziela zwykła – 16.10.2016 r.

15.00 – Godzina Miłosierdzia

Można zakupić książeczki „Miłosierdzie Boże – orędzie i nabożeństwo” – cena 3 zł

1. Różaniec dla dzieci w tym tygodniu będzie we wtorek i czwartek o 16.00. Pozostałych zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy każdego dnia w łączności z /ostatnią/ wieczorną Mszą św. W sobotę po rannej Mszy św., a w niedzielę po sumie o 11.00.

1. W tym tygodniu (oprócz środy) Msze św. w Lini będą wieczorem o 17.00 i 18.00.

1. We wtorek przypada w liturgii święto św. Łukasza Ewangelisty. Jest to dzień modlitw za służbę zdrowia.

1. W środę ze względu na spowiedź w Miechucinie Różaniec w Lini o 18.00 poprowadzi Grupa Modlitewna; o 18.30 będzie Nowenna i Msza św., a o 19.30 będzie Msza św. w Niepoczołowicach.

1. W czwartek przypada wspomnienie św. Jana Kantego – dzień modlitw za uczelnie katolickie oraz rocznica męczeńskiej śmierci Kapłanów Pelplińskich.

1. W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.

1. W sobotę o 16.30 będzie Msza św. niedzielna w Kętrzynie.

1. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy w kościele Tydzień Misyjny. Kolekta z przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby misji.

1. Za tydzień o 15.00 udzielimy sakramentu chrztu św. Nauka dla rodziców i chrzestnych będzie w piątek po Mszy św. i różańcu o 18.00.

2. Wypominki jednorazowe można zostawiać w zakrystii i u pana Organisty, a wypominki roczne prosimy zgłaszać wyłącznie i bezpośrednio do księży/karteczki są na stojaku/.

• W krużganku kościoła są wywieszone zwycięskie prace uczniów Zespołu Szkół w Lini o Janie Pawle II. Są to prace, które uzyskały najwięcej głosów w głosowaniu parafian. Gratulujemy najlepszym!!!

• Młodzież Wolontariatu Zespołu Szkół w Lini przed kościołem zbiera ofiary do puszek na pomoc w kosztownym leczeniu Błażeja Drywy, poszkodowanego w pożarze. Bóg zapłać za składane ofiary...